utwórz użytkownika
Logo
Samodzielny Publiczny Zakład
Opieki Zdrowotnej
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku
_logo_iis_ue3

Ostatnie wydarzenia

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w Rybniku ul. Energetyków 46,44 – 200 Rybnik   ...

czytaj dalej

Podmioty prawne i osoby fizyczne, które chcą wesprzeć Szpital mogą wpłacać darowizny na konto:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
38 1600 1055 1833 4024 4000 0001
Wyrażamy głęboką wdzięczność za każdą pomoc

Nagroda dla Szpitala

W ramach kampanii "Życie w płynie - 10 lat nowoczesnej płynoterapii w Polsce" zorganizowany został przez firmę Fresenius Kabi Polska konkurs "Lider nowoczesnej płynoterapii". Założeniem konkursu bylo podkreślenie roli płynoterapii w lecznictwie szpitalnym. Jego celem było wyłonieniem placówek i samorządów które w ciągu ostatnich 10 lat podjęły działania zwiększające bezpieczeństwo płynoterapii na oddziałach szpitalnych. Miło nam poinformować że jedną z trzech równorzędnych nagród głównych została przyznana naszemu Szpitalowi. Praca konkursowa została przygotowana przez Pielęgniarkę Oddziałową Oddziału Anestezjologii mgr Zofię Kowalczyk. Uroczyste wręczenie nagrody w postaci pompy infuzyjnej odbyło się w dniu 21.06.2017 roku w fabryce Fresenius Kabi Polska w Kutnie. 

KOMUNIKAT

W związku z pojawiającymi się enuncjacjami medialnymi dot. pracy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego  naszego Szpitala, celem wyjaśnienia i poprawy sytuacji związanej z działalnością tego Oddziału, Dyrekcja Szpital prosi wszystkich korzystających z SOR Pacjentów o wyrażanie swojej opinii na temat funkcjonowania SOR. Celem umożliwienia niekłopotliwego składania takich opinii, na Oddziale zostanie wystawiona zaplombowana urna wraz z ankietami, które wypełnione prosimy wrzucać do tej urny. Każda podpisana przez Pacjenta  krytyczna ankieta będzie traktowana jako formalna skarga złożona przez Pacjenta i polegać będzie rozpatrzeniu zgodnie z obowiązującą w Szpitalu procedurą. Wszystkie anonimowe ankiety będą służyły jako podstawa do oceny pracy Oddziału.

Jednocześnie Dyrekcja informuje, iż w Szpitalnym Oddziale Ratunkowych w sposób ciągły udziela świadczeń 8 bądź 9 lekarzy (w tym chirurg ogólni, chirurdzy urazowi, interniści, chirurg dziecięcy oraz anestezjolog).

Jeśli korzystający z SOR Pacjenci mają zastrzeżenie co do pracy Oddziału zawsze mogą składać skargi w zwykłym trybie przewidzianym Regulaminem Organizacyjnym Szpitala.

Mając nadzieję, iż opisany w mediach przypadek miał charakter incydentalny prosimy Pacjentów o współpracę w stałym podnoszeniu jakości udzielanych świadczeń w WSS nr 3 w Rybniku


Michał Sieroń rzecznik prasowy Szpitala
 
Globe_tile_icon
Szpital on-line

Możesz korzystać z rezerwacji on-line.

Załóż konto na portalu,
wybierz poradnię
i zarezerwuj wizytę przez Internet!

Pointer_tile_icon
Jak nas znaleźć

SPZOZ
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3
ul. Energetyków 46, 44-200 Rybnik

tel.: 32-42-91-251
fax.: 32-42-28-272
email: szpital@szpital.rybnik.pl