utwórz użytkownika
Logo
Samodzielny Publiczny Zakład
Opieki Zdrowotnej
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku
_logo_iis_ue3


Podmioty prawne i osoby fizyczne, które chcą wesprzeć Szpital mogą wpłacać darowizny na konto:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
38 1600 1055 1833 4024 4000 0001
Wyrażamy głęboką wdzięczność za każdą pomoc

Podziękowania

Podobnie jak w latach poprzednich 6 grudnia nasz Szpital odwiedził, wraz ze swoimi Pomocnikami, ku radości naszych najmłodszych Pacjentów, Święty Mikołaj.

W dobie powszechnej informatyzacji relacje z Jego pobytu można odnaleźć na łamach lokalnej prasy i portali internetowych:

- http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,niezwykle-mikolajki-w-rybnickim-szpitalu-na-twarzach-dzieci-zagoscil-usmiech,wia5-3266-32089.html

- http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,zuzlowcy-odwiedzili-mlodych-pacjentow-szpitala-przyniesli-ze-soba-mnostwo-prezentow,wia5-3266-32080.html

Za bezcenny uśmiech i radości naszych małych Pacjentów, w tych niełatwych dla nich chwilach, w ich imieniu serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom a zarazem Pomocnikom Św. Mikołaja:

  • Fundacji EDF Polska

  • Studiu Yapa z Krakowa

  • Zawodnikom - Żużlowcom KS ROW Rybnik

 

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

mikołaj

 

KOMUNIKAT

W związku z pojawiającymi się enuncjacjami medialnymi dot. pracy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego  naszego Szpitala, celem wyjaśnienia i poprawy sytuacji związanej z działalnością tego Oddziału, Dyrekcja Szpital prosi wszystkich korzystających z SOR Pacjentów o wyrażanie swojej opinii na temat funkcjonowania SOR. Celem umożliwienia niekłopotliwego składania takich opinii, na Oddziale zostanie wystawiona zaplombowana urna wraz z ankietami, które wypełnione prosimy wrzucać do tej urny. Każda podpisana przez Pacjenta  krytyczna ankieta będzie traktowana jako formalna skarga złożona przez Pacjenta i polegać będzie rozpatrzeniu zgodnie z obowiązującą w Szpitalu procedurą. Wszystkie anonimowe ankiety będą służyły jako podstawa do oceny pracy Oddziału.

Jednocześnie Dyrekcja informuje, iż w Szpitalnym Oddziale Ratunkowych w sposób ciągły udziela świadczeń 8 bądź 9 lekarzy (w tym chirurg ogólni, chirurdzy urazowi, interniści, chirurg dziecięcy oraz anestezjolog).

Jeśli korzystający z SOR Pacjenci mają zastrzeżenie co do pracy Oddziału zawsze mogą składać skargi w zwykłym trybie przewidzianym Regulaminem Organizacyjnym Szpitala.

Mając nadzieję, iż opisany w mediach przypadek miał charakter incydentalny prosimy Pacjentów o współpracę w stałym podnoszeniu jakości udzielanych świadczeń w WSS nr 3 w Rybniku


Michał Sieroń rzecznik prasowy Szpitala
Globe_tile_icon
Szpital on-line

Możesz korzystać z rezerwacji on-line.

Załóż konto na portalu,
wybierz poradnię
i zarezerwuj wizytę przez Internet!

Pointer_tile_icon
Jak nas znaleźć

SPZOZ
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3
ul. Energetyków 46, 44-200 Rybnik

tel.: 32-42-91-251
fax.: 32-42-28-272
email: szpital@szpital.rybnik.pl