12.11.2015

Komunikat 6

Dyrekcji Szpitala

W związku, z podpisaniem w dniu 9 listopada 2015r., Porozumienia z reprezentującymi protestujących pracowników Związkiem Zawodowym Pracowników Bloku Operacyjnego,  Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Dyrekcja informuje, iż Szpital powrócił do swojego  normalnego trybu pracy i wykonywania wszystkich planowych zabiegów operacyjnych.

Wszystkich Pacjentów, których zabiegi zostały przełożone, informujemy, iż dołożymy  wszelkich starań, zgodnie z zapewnieniami protestujących, aby zabiegi te zostały  wykonane w tym roku.

W indywidualnych sprawach prosimy oczekiwać na telefoniczne powiadomienie, na numery pozostawione nam do kontaktu, lub bezpośrednio kontaktować się z właściwymi Oddziałami Szpitala.

Dyrekcja ze swej stronie jeszcze raz pragnie wszystkich, którym trwający protest dał się we  znaki, przeprosić, zaś wszystkim, którzy udzielili swego poparcia i autorytetu dla  rozwiązania problemu, serdecznie podziękować.